ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ АБІТУРІЄНТІВ!!! Результати ІІ туру олімпіади для абітурієнтів з Хімії, Біології та Географії.

Протокол результатів оцінювання робіт учасників I Всеукраїнської олімпіади ДВНЗ “Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника”

з БІОЛОГІЇ, ХІМІЇ та ГЕОГРАФІЇ

2018-2019 н. р.

Результати ІІ (очного) туру

Максимально можлива кількість балів – 100.

Прохідний бал, який дозволяє отримати додаткові 20 балів до сертифікату зовнішнього незалежного оцінювання з біології – 90.

Спеціальність «Біологія»

Прізвище, ім’я учня Навчальний заклад Кількість набраних балів Рекомендація до нарахування додаткових 20 балів
1. Бойчук Вікторія

Богданівна

Мединський НВК 98 Рекомендовано
2. Подколзіна Каріна

Дмитрівна

ЗОШ №5

м. Івано-Франківськ

95 Рекомендовано
3. Луканюк Соломія

Андріївна

Підмихайлівський ліцей 95 Рекомендовано
4. Кучера Ніна Вікторівна Пійлівська ЗОШ 91 Рекомендовано
5. Джаврук Софія

Василівна

Павлівський ліцей 90 Рекомендовано

Спеціальність «Хімія»

Прізвище, ім’я та по-батькові учня Навчальний заклад Кількість набраних балів Рекомендація до нарахування додаткових 20 балів
1. Кловак Наталія Володимирівна Ямницький ліцей 99 Рекомендовано
2. Бойчук Вікторія Богданівна Мединський НВК 99 Рекомендовано
3. Лабич Іванна Ярославівна ЗОШ №18 97 Рекомендовано
4. Ліцовська Андріана Назарівна Івано-Франківський природничо-математичний ліцей 96 Рекомендовано
5. Говдяк Олександр Володимирович ЗОШ №12 94 Рекомендовано
6. Мазніченко Марія Олександрівна Калуський ліцей №10 94 Рекомендовано
7. Штурмак Андрій Васильович ЗОШ № 21 93 Рекомендовано
8. Лукач Галина Володимирівна Липівська ЗОШ 91 Рекомендовано

Спеціальність «Географія»

1. Дирда Анжела Романівна Залуквянська ЗОШ І-ІІІ ст. 95 Рекомендовано
2. Слижук Надія Василівна Солотвинський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. ліцей» 93 Рекомендовано
3. Балюк Діана Юріївна Івано-Франківська ЗОШ № 22 92 Рекомендовано

Деканат Факультету природничих наук щиро вітає переможців очного туру Всеукраїнської олімпіади з біології, хімії та географії для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти у 2019 році.