Грамотою за зайняте І місце у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт в галузі «Інформаційно-комунікаційні технології в освіті» що проходив відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 18.09.2018 № 1010 на базі Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького http://mdpu.org.ua/ нагороджені студенти ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника» Факультету природничих наук спеціальності 014.15  «Середня освіта (Природничі науки)» Сараєва Анастасія та Пахомов Юрій – науковий керівник доцент кафедри хімії середовища та хімічної освіти  – Мідак Л.Я. за створення мобільного додатку (на платформі Android) для візуалізації хімічної будови води та відтворення відеоматеріалів лабораторних дослідів, які можна використати вчителю та учням для ефективної підготовки до вивчення тем природничого циклу та проведення  лабораторних дослідів в початковій школі з використанням лепбуку.

Основним завданням роботи була розробка лепбука для вивчення теми «Вода» відповідно до навчальної програми інтегрованого курсу «Я досліджую світ» та мобільного додатку LiCo.STEM (на платформі Android) для відтворення ілюстрацій за технологією доповненої реальності.

Також Подяку за керівництво науковою роботою, яка зайняла призове місце нагороджено наукового керівника Мідак Л.Я., та за надання організаційної допомоги у процесі підготовки наукової роботи висловлено подяку ректору ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника» Цепенді І.Є.