“Знати – щоб жити” під таким гаслом пройшла акція до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом.

1 грудня –  Всесвітній день боротьби зі СНІДом.

«Приблизно 30 років тому лікарями США було опубліковано повідомлення про випадки якогось незрозумілого захворювання серед молодих людей. Саме так і почалася ера страшної епідемії під назвою СНІД»…

У переддень Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом, студенти Факультету природничих наук долучилися до акції “Знати, щоб жити”, метою якої було здійснення просвітницької діяльності серед студентської молоді про шляхи передачі, перебіг захворювання та лабораторну діагностику ВІЛ/СДНІДу.

Запрошеною гостею цього заходу була Ірина Гараздюк – фахівець Централізованої лабораторії ВІЛ-інфекції, Torch інфекції та вірусного гепатиту В, яка детально описала основні проблеми піднятої теми.

Студенти проявили активну участь у підготовці проведення заходу, підготувавши тематичні плакати з відображенням ураження імунної системи організму людини  при даній патології та  розповсюдження ВІЛ/СНІДу  в Україні та, зокрема, нашої області.