Доцент кафедри біохімії та біотехнології Дмитро Господарьов взяв участь у 20-ій європейській біоенергетичній конференції

Протягом 25–30 серпня 2018 року в Будапешті (Угорщина) проходила 20-та Європейська біоенергетична конференція. На конференції доцент кафедри біохімії та біотехнології Дмитро Господарьов представив стендове повідомлення «Bioenergetic basis for the effects of arginine and alpha-ketoglutarate on lifespan» (Біоенергетичне підґрунтя впливу аргініну та альфа-кетоглутарату на тривалість життя). Співавторами повідомлення і тез є докторант кафедри, доцент Марія Байляк, та студент 4-ого курсу спеціалізації «біохімія» Віталій Балацький. Організатором конференції цього року були дослідники з Університету Земельвейса під керівництвом завідувача кафедри медичної біохімії професора Ласло Треттера. В конференції взяли участь 409 науковців з усього світу, включаючи двох лауреатів Нобелівської премії – Джона Вокера та Хартмута Міхеля. На конференції також було вручено Медаль Пітера Мітчела відомій ізраїльській дослідниці Етані Падан.