Рейтинг студентів 1 курсу освітніх рівнів «Бакалавр» і «Магістр» за результатами вступної кампанії 2019 року

Рейтинг студентів 1 курсу освітнього рівня «Бакалавр» за результатами вступної кампанії 2019 року

УВАГА!!! Рейтинговий список кожної групи сформований з числа студентів, які навчаються за державним замовленням. Жирним шрифтом позначено студентів, які отримуватимуть академічну стипендію впродовж І семестру 2019-2020 н.р. (з 01.09.2019 р. до 31.01.2020 р. в межах встановленого ліміту 43 %).

Спеціальність: «Середня освіта (хімія)»

СОХ-11

Прізвище, ім’я,
по батькові студента
Рейтингова оцінка
Ліцовська Андріана Назарівна 188.052
Храбатин Юлія Андріївна 185.763
Харук Олена Богданівна 171.783
Мазніченко Марія Олександрівна 169.169
Гасюк Софія Романівна 163.187
Ковтун Олег Сергійович 161.990
Мартиняк Софія Василівна 159.111
Лукач Галина Володимирівна 158.674
Губарчук Любов Марківна 154.031
Кізима Діана Володимирівна 145.809

 

Спеціальність: «Хімія»

Х-11

Прізвище, ім’я,
по батькові студента
Рейтингова оцінка
Опшитош Даніелла Іванівна 166.048
Рега Анна Володимирівна 165.111
Рацин Руслана Русланівна 157.308
Хантя Вікторія Ярославівна 157.116
Федоришин Марія Михайлівна 156.653
Гривель Соломія Андріївна 155.448

 

 

Спеціальність: «Біологія»

Блд-11, Бх-11

Прізвище, ім’я,
по батькові студента
Рейтингова оцінка
Харук Святослав Васильович 190.955
Ткачик Анастасія Андріївна 190.393
Луканюк Соломія Андріївна 190.026
Лабич Іванна Ярославівна 189.249
Штурмак Андрій Васильович 186.544
Візнович Віолетта Юріївна 186.367
Юревич Анастасія Олександрівна 183.702
Кошка Марія Дмитрівна 179.313
Лунів Божена Олегівна 175.776
Бончак Софія Андріївна 175.515
Куца Вікторія Михайлівна 175.099
Піменова Каріна Денисівна 171.250
Сікідіна Анастасія Андріївна 169.881
Сташко Анастасія Іванівна 169.689
Маліновська Каріна Сергіївна 169.117
Дутчак Петро Володимирович 168.997
Януш Сніжана Богданівна 164.799
Бойко Софія Василівна 162.667

Спеціальність: «Середня освіта (біологія)»

СОБ-11

Прізвище, ім’я,
по батькові студента
Рейтингова оцінка
Дмитрусь Наталія Іванівна 196.063
Лучка Христина Василівна 181.069
Дідоха Аліна Олегівна 177.245
Кузеляк Роксолана Романівна 174.215
Дутчак Богдана Миронівна 173.851
Нован Юліана Олександрівна 172.810
Чокой Юлія Сергіївна 170.800
Рошко Вікторія Русланівна 168.560
Мигалюк Роксолана Василівна 143,159
Яцків Тетяна Юріївна 148,413

Спеціальність: «Біологія»

Блд-11 (с.т.н)

Прізвище, ім’я,
по батькові студента
Рейтингова оцінка
Атаманюк Вікторія Мирославівна 325.960

 

Спеціальність: «Екологія»

Ек-11

Прізвище, ім’я,
по батькові студента
Рейтингова оцінка
Лешко Ірина Миколаївна 170.527
Федюк Анна-Вікторія Василівна 161.938
Капраль Володимир Миколайович 160.367
Репарюк Іван Іванович 158.245
Залипка Влалислав Володимирович 156.944
Андрейців Марія Романівна 155.384

 

Спеціальність: «Агрономія і ґрунтознавство»

Аг-11

Прізвище, ім’я,
по батькові студента
Рейтингова оцінка
Лисюк Марта Степанівна 171.094

 

Спеціальність: «Лісове господарство»

ЛГ-11

Прізвище, ім’я,
по батькові студента
Рейтингова оцінка
Ващак Іван Володимирович 152.575
Савчин Михайло Васильович 137.957
Галай Денис Павлович 134.914
Кравців Віталій Васильович 134.793
Хімій Ростислав Богданович 129, 790
Тимків Микола Ігорович 109,71

Спеціальність: Середня освіта (географія)

СОГ-11

Прізвище, ім’я,
по батькові студента
Рейтингова оцінка
Слижук Надія Василівна 195.907
Шовгенюк Вікторія Миколаївна 184.510
Кисляк Ольга Петрівна 181.451
Грига Наталія Ярославівна 176.501
Барнась Ольга Русланівна 174.466
Яремчук Володимира Володимирівна 167.468
Гуменюк Руслана Миколаївна 160.258

 

Спеціальність: «Географія»

Г-11

Прізвище, ім’я,
по батькові студента
Рейтингова оцінка
Вишенько Дмитро Ярославович 193.249
Мельник Христина Богданівна 178.501
Мевкало Катерина Тарасівна 176.460
Мазурик Тарас Дмитрович 164,955

 

Спеціальність: «Науки про Землю»

НЗГ-11

Прізвище, ім’я,
по батькові студента
Рейтингова оцінка
Рибак Сніжана Леонідівна 158.202
Шулик Любомир Богданович 148.257
Яцишин Ірина Богданівна 148.002
Грицюк Юлія Володимирівна 145.146

Рейтинг студентів 1 курсу освітнього рівня «Магістр» за результатами вступної кампанії 2019 року

 

Спеціальність: Середня освіта (природничі науки)

СО(пр)-1м

Прізвище, ім’я,
по батькові студента
Рейтингова оцінка
Бочкор Аліна Петрівна 330.95
Плингеу Богдана Ігорівна 328.56
Берладинюк Христина Вікторівна 328.54
Осадчук Надія Михайлівна 325.14
Зублевич Богдана Валеріївна 312.73
Пташник Юлія Романівна 312.39
Дзебчук Любов Миколаївна 298.79
Сітко Мар’яна Василівна 298.43
Дурунда Іванна Іванівна 288.92
Грималюк Володимир Олегович 282.25

Спеціальність: Хімія

Х-1м

Прізвище, ім’я,
по батькові студента
Рейтингова оцінка
Данилюк Назарій Володимирович 369.72
Лопачук Людмила Володимирівна 353.21
Сокирко Марія Юріївна 335.65
Возняк Катерина Михайлівна 329.19
Якубяк Марія Русланівна 328.82
Кухтин Вікторія Ігорівна 328.38
Фурманюк Ірина Анатоліївна 316.85
Івасюк Христина Василівна 308.36
Серняк Ірина Михайлівна 299,41
Гринюк Оксана Романівна 299.25
Вінтонів Марія Володимирівна 279.67

Спеціальність: «Біологія»

Б-1м, Бх-1м

Прізвище, ім’я,
по батькові студента
Рейтингова оцінка
Щерба Роксолана Михайлівна 378.46
Демянчук Олег Ігорович 358.75
Стефанишин Надія Петрівнп 356.52
Пітух Анжеліка Миколаївна 352.74
Когут Владислав Володимирович 351.92
Балицький Віталій Андрійович 343.38
Василюк Дмитро Володимимрович 341.50
Гарбіч Анна Володимирівна 336.45
Тимів Вікторія Михайлівна 336.02
Герасим’як Мар’яна Романівна 331.27
Келлер Марія Іванівна 331.27
Бачинська Оксана Романівна 320.97
Калабайда Любов Степанівна 320.48
Романів Владислав Васильович 319.63
Найко Віталія Миколаївна 319.13
Николайчук  Ольга Іванівна 317.00
Юрчак Тетяна Михайлівна 286.28
Драгомирецька Лілія Ігорівна 233.81

 

Спеціальність: «Середня освіта (біологія)»

СОБ-1м

Прізвище, ім’я,
по батькові студента
Рейтингова оцінка
Футрак Віталіна Олегівна 357.11
Федорищак Наталія Василівна 356.47
Федик Аліна Юріївна 344.80
Кобилянська Вікторія Михайлівна 339.53

Спеціальність: «Агрономія і ґрунтознавство»

Аг-1м

Прізвище, ім’я,
по батькові студента
Рейтингова оцінка
Микицей Софія Миколаївна 375.26
Солощак Олег Васильович 372.81
Тимків Ольга Степанівна 367.21
Григоренко Маряна Сергіївна 355.50
Левицька Вікторія Віталіївна 348.87
Пархуць Віталій Володимирович 339.49
Турак Роман Олегович 333.00
Сітник Андрій Андрійович 322.59
Софіюк Богдан Леонідович 310.88

 

Спеціальність: «Лісове господарство»

ЛГ-1м

Прізвище, ім’я,
по батькові студента
Рейтингова оцінка
Яремчук Микола Дмитрович 324,44
Кваснюк Мар’яна Олександрівна 316,47
Стельмах Роман Сергійович 311,14
Дячук Ростислав Мирославович 307,79

 

Спеціальність: «Екологія»

Ек-1м

Прізвище, ім’я,
по батькові студента
Рейтингова оцінка
Кириленко Ярослав Олександрович 344.37
Микицей Юрій Русланович 328.75
Маслей Марія Василівна 307.31

Спеціальність: Середня освіта (географія)

СОГ-1м

Прізвище, ім’я,
по батькові студента
Рейтингова оцінка
Вотка Ігор Васильович 319.22
Хомин Марія Степанівна 312.72
Горблянський Юрій Михайлович 310.34
Мандар Анастасія Ярославівна 307.36

 

Спеціальність: «Географія»

Г-1м

Прізвище, ім’я,
по батькові студента
Рейтингова оцінка
Богайчук Олена Вікторівна 400.80
Девда Назар Богданович 369.08
Галюк Леся Мирославівна 352.82
Пристай Леся Павлівна 324.60
Чоповська Марія Михайлівна 324.55
Яремчук Соломія Володимирівна 305.02

 

Спеціальність: «Науки про Землю»

НЗГ-1м

Прізвище, ім’я,
по батькові студента
Рейтингова оцінка
Паска Андрій Валерійович 352.96
Мхоян Вікторія Тігранівна 344.25
Беновська Анна Андріївна 340.89
Гах Леонід Леонідович 339.02
Людера Уляна Михайлівна 312.49
Гордій Іванна Петрівна 303.51
Ілечко Наталія Григорівна 291.73