Склад Вченої ради

Факультету природничих наук

1. Случик Віктор Миколайович – голова Вченої ради, декан Факультету, кандидат біологічних наук, доцент.
  2. Глодан Оксана Ярославівна – вчений секретар ради, кандидат біологічних наук, доцент кафедри анатомії і фізіології людини та тварин.
  3. Микитин Тетяна Василівна – заступник декана Факультету з навчально-методичної роботи, кандидат біологічних наук, доцент кафедри біології та екології.
  4. Шевчук Сергій Євгенович – заступник декана Факультету з навчально-методичної роботи, асистент кафедри біології та екології.
  5. Бєлова Наталія Володимирівна – заступник декана Факультету з наукової роботи, кандидат географічних наук, викладач кафедри географії та природознавства.
  6. Долинко Неля Петрівна – заступник декана Факультету з виховної роботи, кандидат біологічних наук, викладач кафедри анатомії і фізіології людини тварин.
  7. Абрат Олександра Богданівна – кандидат біологічних наук, доцент кафедри біохімії та біотехнології.
  8. Атаманюк Ярослава Дмитрівна – кандидат географічних наук, доцент кафедри географії та природознавства.
  9. Вітер Роман Михайлович кандидат сільськогосподарських наук, доцент кафедри лісознавства.
  10. Волощук Мирослав Дмитрович – доктор сільськогосподарських наук, професор кафедри агрохімії і ґрунтознавства.
  11. Гілецький Йосип Романович – кандидат педагогічних наук, доцент кафедри географії та природознавства.
  12. Господарьов Дмитро Валерійович – кандидат біологічних наук, доцент кафедри біохімії та біотехнології.
  13. Гнєзділова Вікторія Ігорівна – голова профбюро Факультету, кандидат біологічних наук, доцент кафедри біології та екології.
  14. Грицуляк Богдан Васильович – завідувач кафедри анатомії і фізіології людини та тварин, доктор медичних наук, професор.
  15. Гуцуляк Василь Миколайович – завідувач кафедри географії та природознавства, доктор географічних наук, професор.
  16. Івасюк Ірина Йосипівна – кандидат медичних наук, доцент кафедри анатомії і фізіології людини та тварин.
  17. Карбівська Уляна Миронівна – кандидат сільськогосподарських наук, доцент кафедри агрохімії і ґрунтознавства.
  18. Козак Ігор Іванович – доктор біологічних наук, професор кафедри біології та екології.
  19. Курта Сергій Андрійовичдоктор технічних наук, професор кафедри хімії.
  20. Лущак Володимир Іванович завідувач кафедри біохімії та біотехнології, доктор біологічних наук, професор.
  21. Матківський Микола Петрович кандидат технічних наук, доцент кафедри хімії середовища та хімічної освіти.
  22. Миленька Мирослава Миронівна – завідувач кафедри біології та екології, кандидат біологічних наук, доцент.
  23. Миронюк Іван Федоровичзавідувач кафедри хімії, доктор хімічних наук, професор.
  24. Мідак Лілія Ярославівна – кандидат хімічних наук, доцент кафедри хімії середовища та хімічної освіти.
  25. Неспляк Оксана Степанівна – кандидат біологічних наук, доцент кафедри біології та екології.
  26. Олійник Василь Степанович – завідувач кафедри лісознавства, доктор сільськогосподарських наук, професор.
  27. Парпан Василь Іванович – доктор біологічних наук, професор кафедри біології та екології.
  28. Семчишин Галина Миколаївна – доктор біологічних наук, професор кафедри біохімії та біотехнології.
  29. Сімчук Андрій Павлович – доктор біологічних наук, професор кафедри біології та екології.
  30. Сіренко Геннадій Олександровичдоктор технічних наук, професор кафедри хімії.
  31. Тарас Тетяна Миколаївна – завідувач кафедри хімії середовища та хімічної освіти, кандидат хімічних наук, доцент.
  32. Татарчук Тетяна Романівнакандидат хімічних наук, доцент кафедри хімії.
  33. Турак Олег Юрійович – завідувач кафедри агрохімії і ґрунтознавства, кандидат сільськогосподарських наук, доцент.
  34. Микитин Ігор Михайлович – кандидат технічних наук, доцент кафедри хімії.
  35. Шийчук Олександр Васильовичдоктор хімічних наук, професор кафедри хімії.
  36. Шумська Надія Василівна – кандидат біологічних наук, доцент кафедри біології та екології.
  37. Шпарик Юрій Степанович доктор сільськогосподарських наук, доцент кафедри лісознавства.
  38. Яцик Роман Михайлович кандидат сільськогосподарських наук, професор кафедри лісознавства.
  39. Петренко Тетяна Василівна – голова студентського сенату Факультету, студентка групи Х-41.
  40. Накладюк Петро Петрович – голова студентського профбюро Факультету, студент групи СОГ-21.
  41. Федорищак Наталія Василівна – студентка групи Б-41.
  42. Веркалець Анна Володимирівна – студентка групи Ек-41.