Склад Вченої ради

Факультету природничих наук

2020 рік

1. Случик Віктор Миколайович – декан Факультету, доцент, кандидат біологічних наук.
  2. Глодан Оксана Ярославівна – вчений секретар ради, кандидат біологічних наук, доцент кафедри анатомії і фізіології людини та тварин.
  3. Микитин Тетяна Василівна – заст. декана Факультету з навчальної роботи, кандидат біологічних наук, доцент кафедри біології та екології.
  4. Шевчук Сергій Євгенович – заст. декана Факультету з навчальної роботи, асистент кафедри біології та екології.
  5. Бєлова Наталія Володимирівна – заст. декана Факультету з наукової роботи, кандидат географічних наук, викладач кафедри географії та природознавства.
  6. Долинко Неля Петрівна – заст. декана Факультету з виховної роботи, кандидат біологічних наук, викладач кафедри анатомії і фізіології людини тварин.
  7. Абрат Олександра Богданівна – кандидат біологічних наук, доцент кафедри біохімії та біотехнології.
  8. Атаманюк Ярослава Дмитрівна – кандидат географічних наук, доцент кафедри географії та природознавства.
  9. Волощук Мирослав Дмитрович – професор кафедри лісового і аграрного менеджменту, доктор сільськогосподарських наук.
  10. Гілецький Йосип Романович – кандидат педагогічних наук, доцент кафедри географії та природознавства.
  11. Господарьов Дмитро Валерійович – кандидат біологічних наук, доцент кафедри біохімії та біотехнології.
  12. Гнєзділова Вікторія Ігорівна – голова профбюро Факультету природничих наук, доцент кафедри біології та екології.
  13. Грицуляк Богдан Васильович – зав. кафедри анатомії і фізіології людини та тварин, доктор медичних наук, професор.
  14. Дмитрик Павло Миколайович – кандидат біологічних наук, доцент кафедри лісового і аграрного менеджменту.
  15. Івасюк Ірина Йосипівна – кандидат медичних наук, доцент кафедри анатомії і фізіології людини та тварин.
  16. Карбівська Уляна Миронівна – кандидат сільськогосподарських наук, доцент кафедри лісового і аграрного менеджменту.
  17. Клід Віктор Васильович – завідувач кафедри лісового і аграрного менеджменту, кандидат біологічних наук, доцент.
  18. Кузишин Ольга Василівна кандидат фізико-математичних наук, доцент кафедри хімії середовища та хімічної освіти.
  19. Курта Сергій Андрійовичдоктор технічних наук, професор кафедри хімії.
  20. Лущак Володимир Іванович зав. кафедри біохімії та біотехнології, доктор біологічних наук, професор.
  21. Миленька Мирослава Миронівна – зав. кафедри біології та екології, кандидат біологічних наук, доцент.
  22. Миронюк Іван Федоровичзав. кафедри хімії, доктор хімічних наук, професор.
  23. Мідак Лілія Ярославівна – кандидат хімічних наук, доцент кафедри хімії середовища та хімічної освіти.
  24. Микитин Ігор Михайлович – кандидата технічних наук, доцент кафедри хімії.
  25. Неспляк Оксана Степанівна – кандидат біологічних наук, доцент кафедри біології та екології.
  26. Олійник Василь Степанович – професор кафедри лісового і аграрного менеджменту, доктор сільськогосподарських наук, професор.
  27. Парпан Василь Іванович – доктор біологічних наук, професор кафедри біології та екології.
  28. Різничук Надія Іванівна – кандидат біологічних наук, доцент кафедри біології та екології.
  29. Семчишин Галина Миколаївна – доктор біологічних наук, професор кафедри біохімії та біотехнології.
  30. Сімчук Андрій Павлович – доктор біологічних наук, професор біології та екології.
  31. Сіренко Геннадій Олександровичдоктор технічних наук, професор кафедри хімії.
  32. Тарас Тетяна Миколаївна – зав. кафедри хімії середовища та хімічної освіти, кандидат хімічних наук, доцент.
  33. Татарчук Тетяна Романівнакандидат хімічних наук, доцент кафедри хімії.
  34. Шийчук Олександр Васильовичдоктор хімічних наук, професор кафедри хімії.
  35. Шпарик Юрій Степанович доктор сільськогосподарських наук, доцент кафедри лісового і аграрного менеджменту.
  36. Петренко Тетяна Василівна – сенатор Факультету природничих наук.
  37. Накладюк Петро Петрович – голова студентського профбюро.
  38. Палюга Тетяна Олексіївна – студент групи СОГ- 3.
  39. Левіцька Вікторія Романівна студент групи Б-3.
  40. Гедзик М.І. – фахівець дендропарку «Дружба».
  41. Куцела Оксана Ярославівна – провідний фахівець дендропарку «Дружба».